Strona głównaBiznesMobilny bliboard

Mobilny bliboard

 Reklamy zaczynają napływać do nas z każdej możliwej strony – nic dziwnego, w końcu trzeba się w jakiś sposób wybić nad konkurencję i trafić do jak największej ilości osób. Jeżeli chcesz zaplanować kampanię, która odniesie sukces – nie możesz stać w miejscu, tak samo jak Twoja reklama! Twoi potencjalni klienci nie zawsze mogą przyjść pod bilboard, a więc on musi przyjechać do nich. Jeżeli czujesz, że Twoja działalność potrzebuje właśnie takiego, niestandardowego sposobu promocji – specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy rozwiązanie: mobilny bilboard. Dzięki ruchomemu banerowi możesz dotrzeć do znacznie większej ilości ludzi, ponieważ jesteś zawsze tam, gdzie zyskasz największe zainteresowanie, nie ograniczasz się wciąż do jednego miejsca. W połączeniu z efektami dźwiękowymi zyskasz maksymalną ilość uwagi przechodniów, kierowców i wszystkich, którzy akurat są w okolicy – nie będą mogli przejść obok obojętnie i z pewnością zauważą Twoją reklamę. Jest to idealna opcja szczególnie dla kampanii o zasięgu lokalnym, szczególnie dla rozwijających się przedsiębiorstw, czy małych firm, które jeszcze nie są w stanie poświęcić fortuny na promocję. Przy stosunkowo niewielkiej cenie możesz dotrzeć wszędzie tam, gdzie zbierają się potencjalni klienci w danej chwili, a za godzinę, czy dwie przetransportować się w zupełnie inną część miasta, jeżeli akurat tam będzie szansa na złapanie kolejnych klientów.

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę każdego klienta w zakresie niestandardowych kampanii reklamowych, od początku, do końca. Zaczynamy od projektu graficznego reklamy, która może mieć rozmiary nawet do 5×2,5m, następnie drukujemy na jednym z wielu materiałów do wyboru i obklejamy naszą przyczepę. Ty wyznaczasz teren lub konkretną trasę, a my organizujemy jak najbardziej efektywną, mobilną kampanię reklamową, która będzie zawsze w centrum wydarzeń danej miejscowości. Może być w ciągłym ruchu, może zostać zaparkowana w widocznym miejscu, może nawet „krzyczeć” do potencjalnych klientów dzięki opcji reklamy dźwiękowej. Mobilna reklama jest jedną z bardziej skutecznych sposobów promocji, co potwierdzają liczne, pozytywne opinie naszych klientów. Zyski i zainteresowanie ich działalnością zwiększały się wielokrotnie po skorzystaniu z naszych usług. Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację, sklep, chcesz pokazać światu Swój nowy produkt albo zaprosić na organizowane przez Ciebie wydarzenie – mobilna reklama jest najlepszym sposobem na pozyskanie jak największego zainteresowania już w jedną dobę!

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne