Strona głównaUncategorizedCzy warto obstawiać zakłady sportowe w internecie?

Czy warto obstawiać zakłady sportowe w internecie?

Zakłady bukmacherskie przez Internet to najprostszy sposób obstawiania własnych typów na wyniki sportowe. W dzisiejszych czasach już nie musimy chodzić do punktów stacjonarnych i typować mecze osobiście, wystarczy mieć dostęp do internetu i typować zakłady sportowe online. Sieć daje możliwość dostępu do oferty bukmacherskiej 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Kolejną zaletą jest obstawianie zakładów na żywo, gdzie możemy w dowolnym momencie spotkania typować wynik. Jest to idealna forma na szybki zarobek. Najważniejsze zalety typowania meczy przez internet to:

  • dostęp do kursów, zakładów i typów non-stop
  • łatwość obstawiania “na żywo”
  • liczne bonusy i promocje bukmacherskie zachęcające do założenia konta

Oczywiście nie wszystko jest takie kolorowe, ponieważ są też i wady. A właściwie jedna – częste problemy z komunikacją zwrotną, zwłaszcza przy wypłacie wygranych. Należy tylko pamiętać, by sprawdzić, czy oferta danej firmy bukmacherskiej jest zgodna z prawem, tzn. czy ma ona pozwolenie na legalną działalność w Polsce. Można to stwierdzić pod adresem https://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet – na stronie Ministerstwa Finansów widnieje aktualna lista podmiotów z licencją. Brak wiedzy nie zwalnia od odpowiedzialności, więc typując na nielegalnej stronie podpadamy pod paragraf i możemy liczyć się z interwencją odpowiednich służb. Obecnie w Polsce działa legalnie 14 firm oferujących zakłady bukmacherskie przez Internet. W roku 2019 przybędzie ich jeszcze kilka. Mamy nadzieję, że ten rynek będzie rósł i przynosił zysk wielu typerom.

źródło: typy bukmacherskie

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne