Strona głównaUncategorizedKtóry bukmacher w Polsce jest najpopularniejszy

Który bukmacher w Polsce jest najpopularniejszy

W Polsce obecnie posiadamy dziewięciu operatorów, którzy oferują legalne zakłady bukmacherskie. W ostatnim roku na polskim rynku pojawił się nowy bukmacher, kryjący się pod nazwą PZBUK (Polskie Zakłady BUKmacherskie), ale z pewnością minie sporo czasu nim stanie się tak popularny jak konkurencja, Wszystko za sprawą słabej oferty powitalnej dla nowych graczy.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Skupmy się bukmacherach, którzy są w Polsce najpopularniejsi. Pod tym względem na pewno króluje STS, który posiada bardzo dużo punktów naziemnych na terenie całego kraju. Dodatkowo jest silnie promowany w telewizji, a to za sprawą tego, że jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na miano najpopularniejszego bukmachera w Polsce STS nie zasłużył jednak bez przyczyny. Posiada bogatą ofertę zakładów, transmisje na żywo oraz wyższe kursy niż pozostali bukmacherzy w Polsce. Więcej informacji przeczytamy na blogu bukmacherskim kodybonusowe.pl, który bardzo szczegółowo opisuje ofertę bukmachera STS.

Na uwagę zasługuje również Fortuna, która tak jak STS należy do jednych z najbardziej doświadczonych, legalnych bukmacherów w Polsce. Również posiada sporo lokali stacjonarnych, w których można zawierać zakłady wzajemne. Oczywiście należy mieć ukończone 18 lat. Jednym z powodów dużej popularności Fortuny jest współpraca z mistrzem Polski w piłce nożnej. Fortuna jest sponsorem Legii Warszawa. Poza tym jest również sponsorem tytularnym Fortuna 1 liga.

STS oraz bukmacher Fortuna to najpopularniejsi bukmacherzy w Polsce, którzy ze sobą konkurują o miano najlepszego bukmachera. Ciężko jednak jednoznacznie stwierdzić, który jest popularniejszy. Jeden i drugi mają swoich stałych graczy, którzy są zadowoleni z ich usług.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne