Strona głównaUncategorizedDekoracje ścienne w stylu eko

Dekoracje ścienne w stylu eko

Czy wiesz, że styl eko stał się na tyle popularny, iż zagościł również w budownictwie? Zaliczają się do niego między innymi różnego rodzaju dekoracje wykonane z naturalnych surowców. Wśród nich można wymienić między innymi drewniane mapy świata. Poznaj bliżej ten element dekoracyjny i sprawdź, czy pasowałby również do Twojego wnętrza.

Czym jest drewniana mapa na ścianę? To unikalna ozdoba ścienna, do której produkcji wykorzystano wysokiej jakości naturalne surowce.  Mapy dostępne są w kilku różnych wariantach, dzięki czemu łatwo dopasować je do swoich potrzeb i pod kątem własnych upodobań.

Rodzaje drewnianych map na ścianę

Ta niezwykła dekoracja naścienna występuje w kilku różnych wariantach, czyli:

  • klasyczna mapa drewniana – mapa zdobiona grawerami nazw geograficznych;
  • mapa z podświetleniem – ten model wyposażony został w diody LED, uruchamiane przy pomocy dedykowanej aplikacji, dzięki której oświetlenie mapy reaguje np. na odtwarzaną muzykę;
  • drewniana mapa z chrobotkiem – mech chrobotek nie tylko nadaje mapie wyjątkowości, ale przede wszystkim sprzyja naszemu zdrowiu, bo oczyszcza powietrze i dba o właściwy poziom jego nawilżenia;
  • mapa w formie tablicy kredowej – jest to mapa świata na ścianę umieszczona na drewnianym podkładzie, który został pomalowany farbą kredową.

Gdzie może znaleźć swoje zastosowanie drewniana mapa ścienna?

Ta eko-dekoracja świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i naszych prywatnych – domowych. Podświetlana mapa świata z drewna doskonale będzie prezentowała się w salonie, pokoju dziennym czy umieszczona w strefie relaksu. Dzięki dedykowanej do jej obsługi aplikacji, można sprawić, że mapa będzie współgrała z wykonywanymi przez nas czynnościami. Może okazać się dzięki temu świetnym urozmaiceniem domowej imprezy czy uprzyjemnić nam czas spędzany w ulubiony sposób. Z kolei mapa z chrobotkiem, dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach biurowych oraz naszych domowych biurach. Tablicowa mapa to z kolei doskonały pomysł na wzbogacenie aranżacji pokoju dziecka czy studenta.

Słowem podsumowania – eko – dekoracja jaką jest drewniana mapa świata, może okazać się dobrym pomysłem na ożywienie dowolnego wnętrza. Wniesie do niego powiew świeżości i nada mu oryginalności, a w niektórych wypadkach – jak mapa z dodatkiem mchu – zadba też o nasze zdrowie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne