Strona głównaUncategorizedW jaki sposób uniknąć problemów z konkursami?

W jaki sposób uniknąć problemów z konkursami?

Wygrywanie w konkursach wcale nie jest proste, jednak na szczęście istnieją pewne sposoby, aby ułatwić sobie w nich udział. Przede wszystkim warto znaleźć portal, w którym znajduje się zbiór konkursów, może być to np e-konkursy.info. Poniżej prezentujemy kilka porad, które pozwolą na bezpieczne korzystanie z konkursów internetowych.

1) Szukaj niszowych konkursów na zaufanych stronach.
Im konkurs jest mniej znany tym większe szanse na zwycięstwo, a dodatkowo nie każdy konkurs adresowany jest do szerokiego grona osób. Zawsze warto samodzielnie sprawdzać najważniejsze portale gdzie można znaleźć zbiór konkursów.

2) Uważaj na podawanie danych osobowych
Niektóre konkursy są bardzo złudne. Są one tworzone po to, aby uzyskać jak najwięcej danych o osobach marzących o obiecanych nagrodach. Zwykle chodzi o wyłudzenie peselu, danych zamieszkania czy też wielu innych informacji osobowych. Warto dokładnie zastanowić się jakie dane warto zwracać osobom organizującym konkursy.

3) Uważaj na próbki produktów
Warto uważać, na różnego rodzaju spam, który może do nas trafiać w przypadku zgłoszenia się na różnego rodzaju konkursy. W przypadku gdy poda się telefon, e-mail w wielu przypadkach można liczyć na otrzymanie różnego rodzaju niezapowiedzianych przesyłek np. z próbkami jakiegoś produktu.

Trzymając się trzech zasadach wymienionych powyżej na pewno zwiększamy nasze bezpieczeństwo podczas korzystania z konkursów. Osobiście, polecamy korzystanie z konkursów internetowych ponieważ jest ich bardzo dużo w sieci. Wystarczy trochę się rozejrzeć i można wygrać sporo atrakcyjnych nagród przy okazji zapewniając sobie interesującą rozrywkę.

Gdzie samodzielnie szukać konkursów?  Konkursy organizowane są na blogach, kontach społecznościowych influencerów, firmowych stronach internetowych. Ponadto, niezwykłą popularnością cieszą się konkursy organizowane na facebooku. Jeśli jednak nie masz czasu na przeglądanie wszystkich źródeł każdego dnia to znakomitym rozwiązaniem jest sprawdzenie stron zbierających informacje o wszystkich konkursach w jednym miejscu np. e-Konkursy.info

 

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne