Strona głównaUncategorizedWiosenny bounce - jak aktywnie spędzić weekend w Lublinie?

Wiosenny bounce – jak aktywnie spędzić weekend w Lublinie?

Planując wycieczkę wyjazdową, warto poznać okoliczne atrakcje miejsca, do którego się wybieramy. W Polsce mamy całą feerię pięknych krajobrazach i regionów rozpieszczających nas swoim urokiem. Jednym z miejsc zdecydowanie wartych odwiedzenia, jest Lublin.

Jednak, poza zwiedzaniem i oglądaniem miejskich zabytków, warto też znaleźć trochę miejsca na aktywność. Na co możecie liczyć w Lublinie podczas rodzinnego wypadu?

Atrakcje w Lublinie – nie tylko historia

Zwiedzanie jest jedną z podstawowych form spędzania czasu podczas weekendowych wycieczek do innego miasta. Ale z całą pewnością nie musi stanowić jedynej formy aktywności. Warto też poznawać inne atrakcje oferowane lokalnie. Zwłaszcza, gdy są one jedynymi takimi miejscami w Europie! Mowa tu o niezwykłym i niestandardowym parku rozrywki w Lublinie. To obligatoryjny punkt na mapie atrakcji tego miasta. Bounce, bo tak właśnie nazywa się to miejsce, jest największym w Europie parkiem dmuchańców. Twórcy parku rozłożyli dmuchane trampoliny na powierzchni prawie 3000 metrów kwadratowych. Niezależnie od wieku uczestników wycieczki, w Bounce każdy znajdzie przestrzeń idealną dla siebie. Miejsce zostało bowiem zaaranżowane tak, aby mogły bawić się tam najmłodsze maluszki, jak i poszukiwacze ekstremalnych wyzwań.

W weekend warto zarezerwować sobie czas na wyskoczenie do Bounce i beztroskie poskakanie na dmuchańcach! Z cała pewnością nie będziecie żałować.

Zdrowotny Bounce – dlaczego warto czasem poskakać?

Wiesz, że skakanie ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie? Dlatego właśnie tzw. jumping-fitness staje się coraz bardziej popularny. Ta forma aktywności zaliczana jest bowiem do rodzaju aktywności cardio. Poprawia krążenie, uwydatnia oddech i zwiększa objętość płuc, dzięki czemu ciało jest lepiej dotlenione. Skakanie na odbijającej powierzchni nie obciąża też stawów w takim stopniu, jak treningi na twardym podłożu.

Dodatkowo, podczas tej formy aktywności, także większa się naturalny poziom hormonu szczęścia. Skakance to więc nie tylko ciekawe urozmaicenie czasu, ale też zdrowotna rozrywka i porządna dawka dobrego humoru ?

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne