Strona głównaUncategorizedWózki transportowe i magazynowe

Wózki transportowe i magazynowe

Firma ECI jest dostawcą największej ilości wózków transportowych w Polsce, a zainteresowanie oferowanymi produktami stale rośnie również na rynkach zagranicznych. Wszystko z racji bogatej oferty, która dopasowana została do niemalże większości branż. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy zaprezentować Państwu najpopularniejsze wózki transportowe i magazynowe.
 
Wózki platformowe
Wózek platformowy do jeden z najpopularniejszych modeli wózków do transportowania towarów. Został wyposażony w cztery kółka, pałąk do prowadzenia, blat roboczy z płyty drewnopodobnej MDF. Rama wózka wykonana jest ze stali cynkowanej a następnie malowanej proszkowo na kolor niebieski. Wózek platformowy występuje w wielu konfiguracjach.
Wózki dwukołowe EXPRESSO
Wykorzystywane przez spedytorów, kurierów, działy utrzymania ruchu, hurtownie, sortownie, a także wiele innych firm. Unikalne o budowie modułowej, co oznacza, iż każdy element wózka może być wymieniony w dowolnym momencie. Różnią się od Chińskich produktów tym, że nie ma potrzeby ich złomowania ponieważ każdy element który ulegnie z biegiem czasu uszkodzeniu, można wymienić, dzięki budowie modułowej.
Wózki z półkami
Kolejna kategoria wózków, przeznaczonych dla hoteli, restauracji, magazynów, hurtowni, sortowni – i wielu innych branż oraz firm.  Wózek transportowy z półkami od 2 do 5, w zależności od potrzeb. Blaty wykonane z płyty drewnopodobnej, konstrukcja wózka ze stali cynkowanej i malowanej proszkowo na kolor niebieski.
Wózki transportowe i magazynowe znacząco podnoszą komfort pracy w przedsiębiorstwach.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne