Strona głównaBiznesBreloki reklamowe

Breloki reklamowe

Gadżety reklamowe to jeden z podstawowych elementów kampanii promocyjnych. To dobry chwyt marketingowy dla firm, niezależnie od branży, w jakiej działają. Gadżety sprawdzają się także w kampaniach społecznych, gdzie ważne jest przesłanie zawarte w haśle, które łatwo umieścić na gadżetach, będącymi często przedmiotami codziennego użytku.

Główną zasadą reklamy jest być widocznym dla potencjalnego klienta lub odbiorcy społecznej kampanii. Jednym z takich gadżetów są breloki reklamowe, które są małe, poręczne i praktyczne. Mogą być dedykowane osobom dorosłym, które chętnie używają ich, jako dodatku do kluczy lub dzieciom, które przypinając je do plecaków szkolnych są chodzącą reklamą firmy lub kampanii społecznej. Takim przykładem może być kampania „Bądź widoczny”, gdzie breloki były w formie odblasków mającymi na celu zwiększyć widoczność dzieci wracających ze szkoły lub rowerzystów jeżdżących poboczem drogi.  Obecna technologia pozwala na produkcję breloków reklamowych w przeróżnych kształtach i kolorach przy użyciu wszelkiego rodzaju materiałów. Firmy mogą zamówić taki gadżet ze swoim logo i rozdawać go na eventach lub dołączać, jako prezent do swoich produktów. Breloki mogą pełnić także funkcję nie tylko ozdobną i reklamową, ale także użytkową. Mogą mieć funkcję otwieraczy do butelek, żetonu do wózka, pendrive’u lub rysika do telefonu. Tu pomysłowość zależy od zamawiającego i możliwości produkcyjnych, ale te są coraz większe.

Breloki reklamowe zwykle zamawiane są w dużych ilościach przez firmy lub podmioty społeczne, jako element kampanii promocyjnej. Można także taki brelok wykorzystać, jako spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby. Zamówienie takiego przedmiotu ze zdjęciem lub sentencją jest wspaniałym i wyjątkowym podarunkiem na każdą okazję. Ostatnio stało się modne zamawianie breloka z przezroczystej masy z zatopionym elementem, który jest czymś ważnym dla osoby obdarowywanej np. zasuszony kwiat. Taki brelok będzie niepowtarzalnym prezentem. Wbrew pozorom wykonanie takiego jednego, spersonizowanego przedmiotu nie jest wcale kosztowną rzeczą, a sprawi wiele radości.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne