Golf

Dawniej na polu golfowym jedynym miernikiem odległości było dobre oko golfisty. Znam starych graczy którzy grają w golfa czterdzieści lub pięćdziesiąt lat i potrafią określić odległość do flagi z dokładnością do jednego metra. Sprawdzałem to wielokrotnie używając laserowego dalmierza golfowego. I tak jak laserowy dalmierz golfowy zastąpił ludzkie oko tak teraz GPS golfowy zastępuje laserowe mierniki odległości. Jednym z najnowszych urządzeń do pomiaru odległości na polu golfowym jest zegarek golfowy z GPSem Garmin Approach S62. Zegarek posiada wiele funkcji multi sport ale tutaj omówimy kilka ciekawych funkcji typowo golfowych. FUNKCJA VIRTUAL CADDIE

Pomoc caddiego w zasięgu ręki. Przy polecaniu Ci najlepszego kija funkcja Virtual Caddie bierze pod uwagę takie czynniki, jak prędkość i kierunek wiatru oraz odległość, na jaką zwykle wybijasz piłkę za pomocą danego kija.PRĘDKOŚĆ I KIERUNEK WIATRU Zegarek wyświetla prędkość i kierunek wiatru, dzięki czemu łatwiej jest ustalić, którego kija użyć i w którym kierunku uderzyć. FUNKCJA PLAYSLIKE DISTANCE Funkcja PlaysLike Distance dostosowuje odległość w celu uwzględnienia uderzeń pod górkę i z górki.WIDOK GREENU Funkcja Green View pozwala uzyskać podgląd prawdziwego kształtu każdego greena z dowolnego miejsca na polu golfowym, a także umożliwia przeciąganie i upuszczanie chorągiewki w celu zwiększenia dokładności. GO GREEN Szybki podgląd przodu, środka i tyłu greenu umożliwia wykonanie odpowiedniego uderzenia. PINPOINTER Podczas wykonywania uderzeń w ciemno funkcja PinPointer wskazuje kierunek chorągiewki, zwiększając potencjalną celność każdego uderzenia.HAZARD VIEW Ta funkcja umożliwia szybkie przejrzenie hazardów na mapie i uzyskanie istotnych informacji o dystansie, dzięki czemu wiesz, czego unikać. MONITORUJ SWOJĄ GRĘ I WYNIKI Funkcja AutoShot automatycznie wykrywa1 dystanse uderzeń. Po połączeniu z opcjonalnymi czujnikami śledzenia kija Approach CT10 można uzyskać większe możliwości śledzenia. WIĘCEJ STATYSTYK Połącz zegarek z aplikacją Garmin Golf, aby uzyskać analizę zyskanych uderzeń, pojawiać się w tabelach liderów i turniejach, a także uzyskać więcej danych o grze.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne